Pridaj sa ku mne

BOŽANKA - vystúpenia, programy a koncerty

Objednajte si nás

Citlivé melódie a temperament

Program jadranských melódii, ktorý pre strednú a staršiu generáciu poslucháčov nemá konkurenciu na Slovensku!

Tešíme sa na účinkovanie pre Vás!

Vystúpenia a koncerty speváčky sú vhodné a osvedčili sa na všetkých typoch akcií ako:
 • MDŽ
 • Oslavy 1. mája
 • Deň matiek
 • Zábavy
 • Hody a jarmoky
 • Plesy
 • Deň učiteľov
 • Deň otcov
 • Narodeniny a oslavy
 • Úcta k starším
 • Vianočné posedenia
 • Silvester párty a iné.

Našu kvalitu a profesionalitu programov ohodnotili aj odborníci a minulý rok sme získali ocenenie Zlatý program podpory pôvodnej hudby pre mestá a obce SR.

Umelecké služby zabezpečujeme pre všetky mestá a obce na Slovensku a pokrývame celé územie. Po dohode s predstaviteľmi mesta, MsKS, spoločenských organizácií, JDS, ZMOS, starostami obcí a zástupcami miest a obcí individuálne navrhujeme organizované tematické a žánrové podujatia.BOŽANKA – spieva Vám

Medzinárodný deň žien a Deň matiek

Významné sviatky v roku, na ktoré dostávame v predstihu aspoň 6 mesiacov pozvania od obcí a miest pre zachovanie ich tradícií. Program v našom podaní obsahuje tematickú a žánrovú pestrosť výberu piesni s témou žena a matka. Druhú májovú nedeľu už tradične celý svet vzdáva hold všetkým matkám. Uctievanie tohto sviatku, ktorý je viazaný na intimitu rodín, má mnoho podôb aj v našom podaní.

Úcta k Vám, seniori a starší

K tomu sviatku v roku sa prikláňa mimoriadny význam kedy vyjadrujeme úctu, poďakovanie starším a seniorom, keď slovo úcta ustupuje zo slovníka v našej spoločnosti a miestami stráca význam, náš program ho alternuje a ľudom strednej a staršej generácie vyjadríme naše ďakujem v mene celej spoločnosti. S pamätníkmi sa prenesieme so spomienkami aj piesňami do mladosti, nie tak dávnej ...

Jadran šou - Božanka a Martin Jakubec

Jadran Show Ponúkame Vám počas horúcich letných dní pre mestá a obce hudobno zábavný program Jadran šou, ktorý strhne všetky vekové kategórie hostí. Populárna dvojica z TV Šláger Martin Jakubec a Božanka Vám zaručene vyčarujú náladu na ktorú tak skoro nezabudnete. Promenádne vystúpenie na ktorom predstavia svoj výber melódii do tanca, ľudových piesní, hitov z Repete, šlágrov a piesní z bývalej Juhoslávije. Dalmácija ktorú si zamilujete na prvé počutie v podaní Božanky a Martina Jakubca. Program v trvaní do 120 min. halfplayback alebo tanečná zábava za doprovodu živej kapely. Program na obecné slávnosti, hody, vinobrania, zábavy, dni obce a iné príležitosti si doprajte už teraz.

ŠLÁGER PARÁDA ®

Hudobno zábavný program plný šlágrov, hitov z Repete, ľudovej piesne, hovoreného slova, vtipov a chorvátskych a balkánskych melódií. Program pre všetky tipy podujatí pre obce a mestá na Slovensku.
Účinkujú: Dušan Grúň, Božanka, Martin Jakubec.
Tento program rozhodne musíte zažiť. Šláger paráda v podaní týchto umelcov sa stáva jedným z najžiadanejších programov slovenských šlágrov.

Hľadáte vhodný program a ešte lepšiu zábavu na Vaše akcie?

Nehľadajte, práve ste našli!